کمد دیواری

طراحی کمد دیواری برای آن دسته از افرادی که به دنیای مد و لباس علاقه مند هستند ،  از المان های بسیار مهم در طراحی اتاق خواب و خانه به حساب می آید. این که لباس هایی که به هر کدام از آنها علاقه به خصوصی دارید و آنها را با وسواس و ذوق خاصی برای خود انتخاب و خریداری کرده اید را در چه فضایی و با چه چیدمان نگهداری می کنید.

آیا در طراحی کمد دیواری اتاق شما به تفکیک فضا ها و در نظر گرفتن مکانی خاص برای لباس های مختلف شما توجه گردیده است یا خیر؟ و اینکه آیا فضای مشخصی برای قرار دادن زیورآلات ، ساعت ، کراوات ، شال و به طور کلی اکسسورهای شما در نظر گرفته شده است؟ آیا در فضای کمد دیواری کشو هایی برای قراردادن لباس ها با تفکیکی مناسب طراحی گردیده است؟

مشاهده پروژه ها

طراحی

کمد

دیواری

موود

حال و هوای یک روز سرنوشت ساز!

گروه موود در طراحی کمد دیواری بر این باور است که یک طراحی مناسب و ارگونومیک برای این فضا می تواند از آنچه شما فکرش را می کنید بسیار پراهمیت تر باشد. تصور کنید که لباس هایی که بصورت روزانه بر تن می کنید و خود را برای شروع یک روز کاری ، خانوادگی و یا تفریحی آماده می نمایید را در چه فضایی و با چه امکاناتی انتخاب و ست می کنید.

تصور ما بر این است که یک طراحی هوشمندانه در فضای کمد می تواند حال و هوای روزمره شما را بهبود ببخشد. و روی حس رضایت از خود و اعتماد به نفس شما تاثیر مستقیم بگذارد. اعتقاد ما بر این است که در میان این روال روزمره ،  روزهایی سرنوشت ساز و تاثیرگذار در انتظار شما هستند تا بهترین خود باشید.

ما در تلاشیم تا شما را به سمت بهترین های زندگی سوق دهیم . این مهم مفهوم اصلی حرفه ما برای ماست.

پروژه های اجرا شده موود

اطلاعات بیشتر

توجه به زیبایی در طراحی کمد دیواری:

زیبایی در طراحی کمد دیواری در کنار کاربردی و جادار بودن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک کمد دیواری زیبا می تواند به فضای اتاق روح تازه ای ببخشد. دقیقا به همان نسبت یک طراحی نا متناسب می تواند فضای اتاق را شلوغ ، خفه و یا نا کارآمد نماید. بطور کلی در طراحی فضای کمد دیواری باید اصول و قواعد خاصی را رعایت نمود که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

۱ – رنگ کمد دیواری:

انتخاب رنگ کمد دیواری قطعا مهم ترین قسمت در طراحی کمد و در نهایت زیبایی بصری فضای اتاق می باشد. از آنجایی که درب های کمد دیواری اصولا فضای قابل توجه ای از وسعت دید اتاق را شامل می شود انتخاب رنگی متناسب و هارمونیک از اهمیت بالایی برخوردار است.

فضای اتاق خواب باید حس آرامش و راحتی را انتقال دهد. بنابراین پیشنهاد گروه موود در انتخاب رنگ استفاده از رنگ های ملایم ، آرامش بخش و ساده برای کمد دیواری می باشد. به همین دلیل آن دسته از عزیزانی که به رنگ های طرح چوب و تیره علاقه مند هستند می توانند از این طیف رنگی در فضای داخلی کمد استفاده نمایند. تا  بتوانند از حس آرامش رنگ های ملایم در دید بیرونی بهره مند گردند. و در عین حال حس و حال طبیعی و آشنای چوب را در فضای داخلی کمد داشته باشند. همچنین تضاد رنگی ایجاد شده در این حالت زیبایی کمد دیواری شما را دو چندان می کند. شما می توانید از کانتراست چشم نواز ایجاد شده  در هر بار استفاده لذت ببرید.

طرح کمد دیواری

۲ – چیدمان داخلی کمد دیواری

این قسمت از طراحی فضای کمد دیواری تاثیر بسزایی در کارایی و راحتی استفاده روزمره شما دارد. استفاده از طبقات جداکننده ، کشوهای بازشو ، رگال برای لباس های کوتاه و بلند و اکسسوری های مربوط به فضای داخلی کمد می تواند در ایجاد فضایی موثر و کاربردی کمک کند.

۳ – درب ریلی :

استفاده از درب های ریلی در طراحی فضای کمد همواره راه حل موثری برای استفاده بهینه از فضا بوده است. مخصوصا در اتاق خواب های با فضای محدود. پیشرفت صنعت یراق و ورود برندهای قوی اروپایی در زمینه تولید یراق آلات به بازار ایران گزینه های راه گشا و متنوع ای را در دسترس قرار داده است. قابلیت هایی همچون تحمل وزن بالا ، امکان استفاده از درب های قدی یک تکه و بلند و امکان نصب آینه روی درب ها و … از جمله ویژگی های است که امکان طراحی یک کمد دیواری مدرن و مینیمال را ایجاد می کند.

چیدمان کمد دیواری

ما عاشق خونه ایم!!!

ما فکر می کنیم که خانه از مهم ترین المان ها برای داشتن یک زندگی ایده آل است. خانه هر فرد معرف هویت شخصیتی ، سبک زندگی و طرز فکر آن فرد می باشد.

کمد دیواری موود

در یک حساب سر انگشتی ما انسان ها بیش از نیمی از زندگی خود را در فضای خانه خود سپری می کنیم. خانه ما محلی برای آرامش و آسایش خود و خانواده ما می باشد. فضایی که اکثر اوقات خود را با کسانی که دوستشان داریم در آن سپری می کنیم. افراد مورد علاقه و مورد اعتماد خود را به این دایره امن دعوت می کنیم.

کمد دیواری موود

۴ – اکسسوری :

حتما برای شما نیز پیش آمده که جای مناسبی برای یکسری از لوازم شخصیتان نداشته باشید. یا اینکه با وجود مرتب سازی هفتگی فضای کمد با تصویری در هم ریخته و آشفته  از کمد اتاقتان بعد از چند روز استفاده مواجه می شوید.

کاربرد اکسسوری های داخلی کمد در این شرایط مشخص می گردد. این دسته از امکانات طراحی برای منظم  سازی و تفکیک همیشگی فضای داخلی کمد ایجاد گردیده است. کشو های مشبک جای زیور آلات ، کمربند یا کراوات و یا جای آویز شال ، رگال های متحرک ، میز اتو جمع شونده و بسیاری دیگر از این دست شما را در نگهداری مرتب فضا یاری می رساند.

اکسسوری کمد دیواری
نورپردازی کمد دیواری

۵ – نورپردازی کمد دیواری :

بکارگیری نور در فضای داخلی کمد دیواری جزو المان های کاربردی طراحی کمد دیواری محسوب می گردد که البته زیبایی فضا را نیز دوچندان می کند.

پروژه های اخیر

با ما به زندگی و فضای اطرافتان روح تازه ببخشید.