درباره موود

فعالیت ما چیست؟

هدف ما ساختن حال و هوای خوب زندگی شماست!

مجموعه موود فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ در زمینه طراحی و تولید انواع سیستم های لوکس آشپزخانه ، کمد دیواری و صنایع چوبی آغاز نمود.

امروزه زیبایی و کارایی فضاهای مختلف در دکوراسیون داخلی منزل تبدیل به یک دغدعه عمومی میان طراحان و کسانی که به مکان زندگی خود اهمیت می دهند شده است.

مجموعه موود در راستای برطرف نمودن این نیاز با توجه به فاکتورهایی از قبیل خلاقیت در طراحی ، تاکید بر کیفیت و کارایی و استفاده از کادر حرفه ایی در تمامی مراحل تولید و اجرا در تکاپو برای تامین نیاز مشتریان میباشد.

افتخار ما رضایت ۱۰۰ درصدی افرادی است که با این مجموعه همکاری می نمایند

ما فکر می کنیم که خانه از مهم ترین المان ها برای داشتن یک زندگی ایده آل است. خانه هر فرد معرف هویت شخصیتی ، سبک زندگی و طرز فکر آن فرد می باشد.

به عنوان مثال زوج جوانی را تصور کنید که از سبک زندگی مینیمال لذت می برند ، به مباحث فنگشویی علاقه مند هستند و متفاوت بودن جزو ارزش های آنها است. حال تصور کنید که محل زندگی این زوج چه خصوصیاتی دارد؟

حال پدر و مادری را تصور کنید که به همراه فرزندشان یک خانواده ۳ نفره را تشکیل داده اند. زیبایی و همچنین استفاده بهینه از فضاهای مختلف خانه برایشان اهمیت دارد و خانه آنها محل گردهم آیی و میهمانی های هفتگی خانوادگی و دوستانه می باشد. آیا می توان فضای دکوراسیون داخلی و یا کابینت آشپزخانه را در این دو مثال با هم یکسان تصور نمود؟ جواب قطعا منفیست.

لوگوی موود

اهمیت طراحی از دیدگاه موود

در یک حساب سر انگشتی ما انسان ها بیش از نیمی از زندگی خود را در فضای خانه خود سپری می کنیم. خانه ما محلی برای آرامش و آسایش خود و خانواده ما می باشد. فضایی که اکثر اوقات خود را با کسانی که دوستشان داریم در آن سپری می کنیم. افراد مورد علاقه و مورد اعتماد خود را به این دایره امن دعوت می کنیم. حتما برای شما هم پیش آمده است که بعد از یک سفر هیجان انگیز و طولانی دلتان هوای خانه را کرده باشد. با اینکه شاید در طول سفر اوقات بسیار خوشی را گذرانده باشید. به قول قدیمی تر ها ” هیچ جا خونه آدم نمی شه”! خانه حس راحتی و آرامش را به صاحبین خود منتقل می کند.

حال از این منظر به این نکته فکر کنید. خانه شما بستر شکل گیری این همه اتفاقات خوش و مهم در زندگی شماست. فضایی که قرار است به شما حس آرامش را انتقال دهد . فضای خانه شما تا چه حد با استاندارد ها ، ارزش ها و سلایق شما هماهنگ است؟فضای کابینت آشپزخانه چطور؟

اینجا است که اهمیت طراحی کابینت آشپزخانه ، کمد دیواری ، سرویس های بهداشتی و …  به راستی مشخص می شود. مکان هایی که قرار است زمان زیادی از عمر خود را در آنها بگذرانیم.

 پروژه های اجرا شده موود 

اطلاعات بیشتر

فرآیند منحصر بفرد ما

ما در حرفه خود متخصص هستیم و افراد حرفه ای فرآیند کاری خاص خودشان را دارند.

brain storm in mood kitchen

طوفان فکری

ما در موود به دنبال نوآوری و خلاقیت هستیم. در این مرحله طراحان و متخصصین ما با به اشتراک گذاشتن ایده ها ، تجربیات و نظرات فنی در تلاش هستند تا متناسب با نیاز های مشتری فضایی متفاوت و منحصر به فرد خلق کنند. فضایی که در آزمون پاسخ گویی به نیاز های یک عمر زندگی سربلند و سر افراز باشد. اهمیت پیشرو بودن برای ما بر هر کسی که با ما همکاری داشته است روشن است.

kitchen cabinet design

طراحی سه بعدی

در این مرحله از فرآیند کار افکار و ایده ها با استفاده از موتورهای قدرتمند رندرگیری در غالب یک طرح سه بعدی به مشتری ارائه می گردد. بدین ترتیب مشتریان عزیز می توانند قبل از مرحله اجرایی تصور درستی از فضای خانه و کابینت آشپزخانه خود داشته باشند. طبیعی بودن طرح ، استفاده از رنگ های واقعی و کیفیت بالای رندرگیری سه بعدی در درک هرچه بیشتر مشتریان از طرح نهایی اجرایی کار تاثیر بسزایی دارد.

kitchen cabinet

تولید و اجرا

پس از تایید طرح نهایی توسط مشتری مرحله اجرایی کار آغاز می گردد. در این ایستگاه کاری ما از پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه ها برای تولید و مونتاژ کار استفاده نموده و با بهرمندی از نیروی متخصص و حرفه ای کار نصب را به اتمام می رسانیم. اعتقاد ما بر آن است که بهترین طرح ها و با کیفیت ترین متریال ها بدون یک اجرای خوب یک پکیج ناقص و ناکارآمد خواهد بود.

تعهدات موود

اصل برنده برنده در روابط

تعهد لازمه شکل گیری و استمرار هر کاری است. انجام هیچ کاری بدون وجود تعهد امکان پذیر نمی باشد. تعهد از شور ، اشتیاق و انگیزه تغذیه و سپس بارور می گردد.  گروه موود برای جلب رضایت مشتریان انگیزه های زیادی دارد. این انگیزه ها نشات گرفته از اشتیاق ما برای خوب بودن و حفظ اخلاق حرفه ای در کنار بعد کارآفرینی و ایجاد درآمد می باشد.برای ما شکل گیری یک رابطه خوب  و صمیمی با مشتریان بسیار با ارزش است. البته ما نیز مانند هر بنگاه اقتصادی دیگری در پی کسب درآمد می باشیم.

mood kitchen cabinet

اما در عین حال معتقدیم که یک خاطره و حس خوب از گروه موود در ذهن مشتریان بسیار ارزشمند تر از کمی پول بیشتر در حساب بانکی ما است.  ما بر این باوریم که بهترین نوع روابط منش الجمله روابط کاری ، روابط  برنده-برنده می باشد. “موود” برای تحقق هر چه بیشتر این هدف از کادری مجرب در زمینه ارتباط با مشتری ، طراحی ، آنالیز ، تولید ، نصب و خدمات پس از فروش استفاده می کند تا بتواند با بکار بستن تخصص و تجربه نیاز های مشتریان را برآورده نماید.

قیمت

مشتریان “موود” اکثرا افرادی هستند که در سفارش کار ابتدا به زیبایی ، کارایی و اصولی بودن فضا ها  توجه دارند. بحث قیمت  در اولویت بعدی قرار می گیرد. این بدان دلیل است که ما  معتقدیم که کیفیت را نباید فدای قیمت نازل نمود. توجه به این نکته که شما نمی توانید در هر زمان که اراده کنید کابینت آشپزخانه و یا دکوراسیون منزل را تغییر دهید در درک این موضوع بسیار حائز اهمیت است. زیرا این کار بسیار پرهزینه و پردردسر است. بنابراین در اولویت قرار دادن هزینه ها و ارجحیت آن به کیفیت از نظر ما توصیه نمی گردد.

برای مثال قاعده بر این است که شما بعد از تعویض کابینت  آشپزخانه  بتوانید ده الی بیست سال بصورت مفید از این فضا استفاده نمایید. حال تصور کنید که در روز نخست برای صرفه جویی در هزینه ها متریال ، اکیپ طراحی و اجرای ضعیفی را انتخاب کرده باشید. در این صورت اگر نتیجه کار مطابق میل و سلیقه شما نباشد زمان زیادی از زندگی خود را در آشپزخانه ای سپری خواهید کرد که به شما احساس راحتی و آرامش را انتقال نمی دهد. بنابراین با اینکه برای نوسازی فضای آشپزخانه خود هزینه کرده اید اما این هزینه نتیجه ای برای شما نخواهد داشت.

حال سوال اینجاست. صرفا اولویت قرار دادن هزینه ها بدون توجه به نکات دیگر صرفه جویی در هزینه است یا هدر دادن پول خرج شده برای یک کابینت ارزان قیمت ،  وقت ، انرژی روانی  و فیزیکی شما؟؟!