خدمات موود چیست؟

در بخش خدمات موود ما همواره در تلاشیم تا نیاز های مشتریان را تامین نماییم. گروه موود به صورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای انواع سیستم های لوکس کابینت آشپزخانه فعالیت می کند. از دیگر خدمات موود می توان به طراحی و اجرای کمد دیواری ، کابینت روشویی و طراحی دکوراسیون TV Room اشاره نمود.

 تخصص و تجربه در ارائه خدمات موود

نبود تخصص و تجربه کافی. یکی از مشکلاتی که افراد در هنگام نوسازی یا بازسازی فضای خانه و آشپزخانه با آن رو به رو می شوند. فقدان این ارزش ها در بسیاری از مواقع باعث بروز مشکلات و اختلاف نظرهای جدی بین کارفرما و پیمانکار می شود.

مشکلات اساسی طراحی ، نبود تناسب میان فضا های مختلف ، عدم مشاوره درست در انتخاب رنگ ها ، فقدان سبک طراحی منسجم و تعریف شده و … تنها گوشه ای از مسائلی است که در حوزه طراحی فضا کارفرما با آن مواجه است.

در حوزه نبود تخصص کافی نیز می توان به موضوعاتی مثل عدم تطابق کار اجرا شده با طراحی انجام شده ، مشکلات فنی و نصب ، بدقولی پیمانکار و عدم وجود تعهد زمانی و مالی و … اشاره نمود.

راه حل

ما در خدمات موود همواره در تلاشیم تا دانش فنی و هنری خود را به روز نگاه داریم. از نظر ما پروسه طراحی کابینت آشپزخانه و دکواسیون منزل همانند خلق یک اثر هنری است. نیاز به ذوق و سلیقه ، تخصص ، صبر و حوصله و هماهنگی و هارمونی دارد. در عین حال معتقدیم که فرایند اجرا باید مثل یک ربات تمام اتوماتیک تمامی برنامه های از پیش تعیین شده را پیاده سازی  کند. برنامه هایی که از پیش طراحی و زمان بندی شده اند. برنامه ای که در آن منابع انسانی و منابع فیزیکی به خوبی پیش بینی و تخصیص داده شده اند.

تخصص و تجربه ما را یاری می کند تا در زمینه طراحی و اجرای دکواسیون منزل شما سربلند باشیم. خدمات موود را در عمل بسنجید.

خدمات موود چه نیازی را برطرف می کند؟

موود همواره در تلاش است تا دغدغه های مشتریان را برطرف سازد. دغدغه ها و مسائلی که افراد در تلاش برای بازسازی و نوسازی فضای زندگی خود با آن روبه رو هستند.

تعهد کاری در ارائه خدمات موود

تعهد کاری در ارائه خدمات موود از مهم ترین و بنیادی ترین ارزش های موود به حساب می آید. بدون وجود تعهد کاری بین طرفین ( کارفرما و پیمان کار) اعتمادی نیز وجود ندارد. بدون وجود اعتماد حس رضایت شکل نمی گیرد. و این چیزی است که ما در موود آن را نمی خواهیم.

ایجاد حس رضایت در افرادی که به هر نوعی با ما همکاری می کنند برای ما از اهمیت بسیار بالای برخوردار است.

ما در ارائه خدمات موود همواره در تلاشیم تا تعهدات زمانی ، مالی و اخلاقی و اصول و ارزش های انسانی را مد نظر قرار دهیم.

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه به عنوان فضایی برای پخت و پز ، صرف وعده های غذایی ، گردهم آیی های خودمانی و ذخیره سازی مواد غذایی  قلب تپنده هر خانه محسوب می گردد.

گروه موود با استفاده از دانش تخصصی و تکنولوژی روز دنیا ، هماهنگی با بروز ترین ترند های طراحی و دکوراسیون داخلی ، بکارگیری کادر حرفه ای و متخصص و مهم تر از همه اضافه کردن چاشنی عشق و ذوق در طراحی همواره در تلاش برای خدمت رسانی به افرادی می باشد که برای حس و حال خوب و آرامش فضای زیستن خود اهمیت قائل هستند.

اطلاعات بیشتر

کمد دیواری

 طراحی کمد دیواری برای آن دسته از افرادی که به دنیای مد و لباس علاقه مند هستند ، از المان های بسیار مهم در طراحی اتاق خواب و خانه به حساب می آید. این که لباس های خود را در چه فضایی و با چه چیدمان نگهداری می کنید. لباس هایی که به هر کدام از آنها علاقه به خصوصی دارید.لباس هایی که با وسواس و ذوق خاصی انتخاب و خریداری کرده اید.

آیا در طراحی کمد دیواری اتاق شما به تفکیک فضا ها و در نظر گرفتن مکانی خاص برای لباس های مختلف توجه گردیده است یا خیر؟ و اینکه آیا فضای مشخصی برای قرار دادن زیورآلات ، ساعت ، کراوات ، شال و به طور کلی اکسسورهای شما در کمد دیواری در نظر گرفته شده است؟ آیا در فضای کمد دیواری کشو هایی برای قراردادن لباس ها با تفکیکی مناسب طراحی گردیده است؟

اطلاعات بیشتر

کابینت روشویی

کابینت روشویی از دیگر المان های طراحی در دکوراسیون خانه است. این فضا در ارگونومی و کاربردی بودن خانه تاثیر زیادی دارد. امروزه زیبایی و کارایی فضای سرویس های بهداشتی در خانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. به طوری که توجه بسیاری از معماران و طراحان حوزه دکوراسیون داخلی به فضای سرویس های بهداشتی و کابینت روشویی جلب شده است.

اطلاعات بیشتر

TV Room

فضای نشیمن و TV ROOMمحل دیگری از خانه است که اعضای خانواده را گرد هم می آورد. ما زمان نسبتا زیادی از شبانه روز خود را در این مکان می گذرانیم. بنابراین طراحی فضایی متناسب با سلایق و نیاز های شخصی در این قسمت از دکوراسیون خانه حائز اهمیت است.

اطلاعات بیشتر