کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه به عنوان فضایی برای پخت و پز ، صرف وعده های غذایی ، گردهم آیی های خودمانی و ذخیره سازی مواد غذایی  قلب تپنده هر خانه محسوب می گردد.

گروه موود با استفاده از دانش تخصصی و تکنولوژی روز دنیا ، هماهنگی با بروز ترین ترند های طراحی و دکوراسیون داخلی ، بکارگیری کادر حرفه ای و متخصص و مهم تر از همه اضافه کردن چاشنی عشق و ذوق در طراحی همواره در تلاش برای خدمت رسانی به افرادی می باشد که برای حس و حال خوب و آرامش فضای زیستن خود اهمیت قائل هستند. خلق یک آشپزخانه ایده آل برای شما تخصص ما است.

مشاهده پروژه ها

آنالیز و تحلیل

 شناخت قبل از همه چیز!

از آنجایی که روش زندگی ، طرز فکر و متناسب با آن نیازهای طراحی دکوراسیون داخلی برای افراد مختلف متفاوت می باشد ، گروه موود قبل از شروع پروسه طراحی در تلاش است تا شناخت بیشتری از کارفرما پیدا کند.

ما از طریق فرم های طراحی تنظیم  شده موود که در آن به تمامی فاکتورهای مهم در طراحی توجه نموده ایم در تلاش برای تحقق این مهم هستیم. به این روش در برخورد اول از نظر سبک و سیاق طراحی بیشتر به آنچه مشتریان در ذهن خود می پرورانند نزدیک می گردیم و این کار را از هر نظر راحت تر می کند.

برخی  المان ها که ما قبل از شروع باید مورد توجه قرار گیرد:

 • سبک زندگی ، نگرش و ارزش های فردی افراد (Life Style and Individual Values)
 • نیاز های فردی طراحی ( Individual design needs )
 • سبک طراحی مورد علاقه (Design Method)
 • طیف رنگی  (Color Spectrum)
 • متریال مورد استفاده ( Material )
 • اکسسوری ها (Accessories )
 • نوع نورپردازی ( Lighting)
 • تجهیزات کابینت ( Kitchen Appliance)

 پروژه های اجرا شده موود 

اطلاعات بیشتر

طراحی کابینت آشپزخانه

آشپزخانه ای برای یک عمر زندگی

در این مرحله از کار فضای کابینت آشپزخانه در نرم افزار های طراحی به صورت  سه بعدی طراحی می گردد. حتما برای شما پیش آمده که در استفاده از فضای آشپزخانه با مشکلاتی مواجه شوید که حاصل از نقص در طراحی اولیه فضا می باشد. ما در مرحله طراحی سه بعدی بر آنیم تا پیش از ورود به مرحله اجرا این نواقص را شناسایی کرده و آنها را به حداقل برسانیم و فضایی ارگونومیک و کارا برای آشپزخانه شما خلق کنیم.

فرایند طراحی کابینت آشپزخانه را می توان در ۴ بخش اساسی بررسی نمود:

 1. چیدمان : شامل تعیین پلان  ، محل قرارگیری تجهیزات آشپزخانه و نحوه جا نمایی کابینت.
 2. متریال : انتخاب حساب شده متریال کابینت با توجه به نوع پلان ، چیدمان ، نیاز کارفرما و کارایی بهینه.
 3. رنگ : استفاده از طیف های رنگی متناسب با فضای کلی خانه و آشپزخانه.
 4. یراق آلات و اکسسوری: بکارگیری یراق آلات با کیفیت و متناسب با نیاز کاربر و استفاده هوشمندانه از اکسسوری ها برای افزایش اثربخشی فضای آشپزخانه.

هارمونی رنگ در طراحی کابینت آشپزخانه

توجه به هارمونی و تناسب رنگ در طراحی آشپزخانه موود ، یکی از ویژگی هایی که آشپزخانه موود همواره با آن شناخته می شود. بکارگیری رنگ ها در جای درست زیبایی خارق العاده ای به این آشپزخانه لوکس داده است گه نظر هر بیننده ای را در نگاه اول جلب می کند. رنگ ها نقش بسیار تاثیرگذاری در زیبایی فضا ایفا می کنند.

برای مشاهده عکس های این پروژه کلیک کنید.

تصویر نورپردازی کابینت آشپزخانه لاکچری

توجه به جزئیات

جزئیات و اهمیت آن در آشپزخانه موود.

ما عاشق خونه ایم!!!

ما فکر می کنیم که خانه از مهم ترین المان ها برای داشتن یک زندگی ایده آل است. خانه هر فرد معرف هویت شخصیتی ، سبک زندگی و طرز فکر آن فرد می باشد.

آشپزخانه موود

در یک حساب سر انگشتی ما انسان ها بیش از نیمی از زندگی خود را در فضای خانه خود سپری می کنیم. خانه ما محلی برای آرامش و آسایش خود و خانواده ما می باشد.فضایی که اکثر اوقات خود را با کسانی که دوستشان داریم در آن سپری می کنیم. افراد مورد علاقه و مورد اعتماد خود را به این دایره امن دعوت می کنیم. 

آشپزخانه موود

فرایند تولید و نصب

ما در این مرحله با استفاده از نرم افزار های تخصصی حوزه طراحی داخلی همانند Autocad به کشیدن نقشه ها و آنالیز دقیق اندازه ها و نکات فنی و اجرایی می پردازیم و بعد از آن نوبت به تیم حرفه ای تولید میرسد که با دقت و ظرافت بالایی برش ، نوارکاری ، رنگ و مونتاژ کابینت ها را انجام می دهد و پس از تکمیل فرایند تولید تمامی جنس ها بصورت کامل بسته بندی و برای ارسال به محل نصب آماده می گردد.

بعد از ارسال جنس ها تیم متخصص نصب موود متشکل از نصاب های حرفه ای و آموزش دیده مسلط بر نصب انواع کابینت و یراق آلات وارد عمل شده و در کنار حضور و نظارت کارشناس فنی مجموعه فرایند نصب را شروع و با بهترین کیفیت اجرایی به پایان می رساند.

گروه موود برای رضایت خاطر مشتری و ایجاد حس امنیت در مورد کیفیت اجرایی ، محصولات خود را تا یک سال گارانتی می کند و همچنین مشتری از امکان استفاده از خدمات پس از فروش موود را به صورت مادام العمر بهره مند می باشد.

پروژه های اخیر

با ما به زندگی و فضای اطرافتان روح تازه ببخشید.