طراحی TV ROOM

محل دیگری از خانه که اعضای خانواده را گرد هم می آورد. فضای نشیمن و TV Room  از دیگر نقاط مهم در هر خانه است زیرا ما زمان نسبتا زیادی از شبانه روز خود را در این مکان می گذرانیم. بع علاوه طراحی TV Room تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت فضای نشیمن خانه دارد. امروزه در طراحی TV Room  راه حل های گوناگونی در دسترس قرار گرفته است. راه حل هایی از چنس چوب. راه حل هایی که متناسب با هر سبک زندگی پیشنهادات متنوعی را ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر

یک فضای دنج برای راحتی شما

هیچ چیز مانند یک طراحی منحصر به فرد و زیبا در قسمت  TV ROOM به خانه حس راحتی و امنیت در خانه بودن را انتقال نمی دهد. مخصوصا اگر یک کاناپه راحت و زیبا برای ایجاد یک فضای صمیمی و دنج در این فضا پیش بینی گردد. طراحی یک TV PLACE  اختصاصی متناسب با نیاز های شخصی فضای اطراف تلویزیون را منظم می سازد. همچنین کمک می کند که هر چیز سر جای خود قرار گیرد. گروه موود در این زمینه با در نظر گرفتن سبک زندگی و نیاز های مشتریان و ارائه پیشنهاد های متنوع در زیباسازی و کارایی هر چه بیشتر خانه شما را یاری می کند.

طراحی tv room و نشیمن

طراحی TV Room برای شما!

در طراحی TV Romm ما با تنوع بسیار بالایی از سبک ها و مدل های طراحی روبه رو هستیم. چالش اصلی طراحی این قسمت شاید انتخاب سبک درست و متناسب با شیوه زندگی شما باشد. طراحی های شلوغ یا مینیمال. ساده و خلوت یا همراه کتابخانه . کاربری چند منظوره و یا صرفا TV Place. همگی اینها المان هایی هستند که باید متناسب با نوع کاربری و نوع نقشه خانه شما طراحی گردد.

برای مشاهده بروز ترین طراحی های مربوط به TV Room که توسط بنام ترین طراحان روز دنیا انجام گردیده است کلیک کنید.

 پروژه های اجرا شده موود 

اطلاعات بیشتر

پروژه های اخیر

با ما به زندگی و فضای اطرافتان روح تازه ببخشید.