کابینت روشویی

امروزه زیبایی و کارایی فضای سرویس های بهداشتی در خانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد به طوری که توجه بسیاری از معماران و طراحان حوزه دکوراسیون داخلی به این فضا جلب شده است.

اطلاعات بیشتر

خانه ای یکپارچه و زیبا

المان های مختلفی در زیبایی و ارگونومی فضا سرویس های بهداشتی تاثیرگذار هستند. از جمله مهم ترین آنها می توان به کابینت روشویی اشاره کرد. زیبایی ظاهری ، مقاومت در برابر آب ، آنتی باکتریال بودن و پیش بینی فضایی مناسب برای چیدمان مواد شوینده ، حوله و مواردی از این دست همگی جزو فاکتور های مهم در طرحی فضای روشویی در سرویس بهداشتی خانه می باشد. استفاده از شیر آلات با کیفیت و با تکنولوژی روز می تواند در راحتی استفاده و صرفه جویی در مصرف آب تاثیرگذار باشد. گروه موود جهت خدمت رسانی هرچه کامل تر به مشتریان امکانات لازم را برای طراحی و تولید انواع سیستم های کابینت روشویی  فراهم آورده است.

متریال در کابینت روشویی

متریال کابینت روشویی بدلیل مجاورت با آب و شست و شوی روزانه حائز اهمیت است. قطعا استفاده از MDF معمولی در این قسمت از خانه جوابگو نیست. زیرا در زمانی کوتاه در اثر رطوبت باد می کند. همچنین رطوبت باعث ایجاد پوسیدگی و رشد باکتری های گوناگون در بافت MDF می شود.

پلی وینیل کلراید ( PVC ) :

پلی‌ وینیل کلراید ( Polyvinyl chloride) یا پی‌وی‌سی (PVC) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. این متریال در صنعت ساختمان به متریالی بسیار پرکاربرد و اساسی تبدیل شده است. یکی از کاربردهای این متریال در طراحی کابینت روشویی می باشد. پی وی سی به دلیل قابلیت ضد آب و وزن سبک آن در ساخت کابینت روشویی استفاده می گردد.

 پروژه های اجرا شده موود 

اطلاعات بیشتر

پروژه های اخیر

با ما به زندگی و فضای اطرافتان روح تازه ببخشید.