Project Description

کابینت آشپزخانه مدرن

در این کابینت آشپزخانه مدرن به سادگی در کنار رعایت اصول طراحی توجه گردیده است. در این آشپزخانه زیبا و مینیمال از رنگ سفید به عنوان درب کابینت ها و رنگ مشکی برای دستگیره های مخفی و پایه آهنی میز صبحانه خوری استفاده گردیده که در کنار رنگ طوسی بکار رفته در کف هارمونی چشم نوازی به این فضا بخشیده است. همچنین استفاده از شیرآلات مشکی با دیزاین مینیمال  با فضای این کابینت آشپزخانه مدرن همخوانی دارد و در نگاه اول توجه زیادی به خود جلب می کند.

انتخاب رنگ سفید با رگه های طوسی به عنوان سنگ رویه کابینت و قسمت بین کابینتی این کابینت آشپزخانه را به محیطی دلباز ، سرشار از نور و انرژی بخش تبدیل کرده است.

در عین حال اسلب های سنگ بکار رفته برای کف کانتراست زیبایی به محیط این آشپزخانه مدرن بخشیده است.

توجه به ارگونومی فضا جزو مهم ترین ارزش ها و نکات طراحی گروه موود به حساب می آید. در این کابینت آشپزخانه کشو های عمیق با تحمل وزن ۳۰ کیلوگرم برای قرارگیری تمامی قابلمه و ماهیتابه ها در فضای زیر گاز تعبیه گردیده است. همچنین کشو های باریک در فضای کنار گاز برای قرارگیری وسایل مربوط به آشپزی طراحی شده است.

طراحی کابینت جزیره آشپزخانه 

طراحی کابینت جزیره در این کابینت آشپزخانه از نقاط قوت این فضا می باشد. حفظ سبک طراحی کلی در قسمت کابینت جزیره باعث می شود تا این آشپزخانه در نگاه اول هر ببیننده ای را مجذوب خود نماید. طراحی میز صبحانه خوری بزرگ با کاربری بالا فضای آشپزخانه را به محیطی گرم و صمیمی تبدیل می کند. این میز می تواند محل مناسبی برای صرف صبحانه ، نهار و … باشد. همچنین به عنوان میز کار کابینت جزیره نقش مهمی را در کارایی و اثربخشی فضای آشپزخانه بازی می کند.

مشخصات فنی پروژه
 ۱- سبک طراحی ( Cabinet style ) :  مدرن-مینیمال
 ۲- طیف رنگی (Color spectrum ) :  سفید براق
 ۳- جنس درب کابینت ( Cabinet door material ) :  هایگلاس AGT ترک
 ۴- جنس بدنه داخلی کابینت ( Cabinet inside material ) :  MDF روکش ملامینه سفید
 ۵- جنس صفحه رویه کابینت ( Counter top material ) :  کوارتز ایرانی درجه ۱
 ۶- جنس میز نهارخوری ( Dinning table material ) :  هایگلاس AGT ترک
 ۷- نورپردازی ( Lighting ) :  نور دفنی روی پاخور
 ۸- یراق آلات ( Fittings ) :  برند فانتونی
 ۹- اکسسوری ( accessories ) :  پریز صفحه فانتونی – سطل زباله هایلو آلمان
 ۱۰- دستگیره و پاخور ( Handle & bottom molding )  آلومینیوم مشکی پودری

پروژه های اخیر

با ما به زندگی و فضای اطرافتان روح تازه ببخشید.