Project Description

کابینت مدرن

طراحی کابینت مدرن امروزه جزو مهم ترین فاکتور های طراحی در معماری داخلی به حساب می آید. سبک طراحی مدرن با تاکید بر سادگی ، زیبایی طبیعی مواد و مصالح و دوری از تزئینات اضافه ابعاد جدید و متفاوتی از طراحی داخلی را ارائه می دهد.  انتخاب سبک طراحی آشپزخانه یکی از اولین و مهم ترین مراحل طراحی فضای خانه و آشپزخانه می باشد. در این مرحله طراح باید با توجه به سبک زندگی ، کاراکتر ، سلایق و نیاز های مصرف کننده سبکی مناسب برای طراحی فضا انتخاب نماید. بنابراین سبک طراحی کابنیت آشپزخانه می تواند برای هر فرد متفاوت باشد. طراحان موود در طراحی این ویلای دنج از سبک طراحی مدرن بهره گرفته اند.

کارایی کابینت جزیره

توجه به کاریی از المان هایی است که طراحان موود همیشه بدان توجه خاصی نموده اند. در این کابینت مدرن طراحی میز جزیره بزرگ و کارا از کلیدی ترین المان های طراحی فضا به حساب می آید. فضایی صمیمی که محلی مناسب برای گردهم آیی اعضای خانواده و دوستان می باشد. این آشپزخانه مدرن مسلما برای افرادی که به دنبال کمی آرامش و راحتی از فضای پر هیاهو و شلوغ شهری به این خانه باغ دنج پناه آورده اند مکانی امن خواهد بود. تا بتوانند از حس با هم بودن لذت ببرند.

این کابینت جزیره ۴ متری می تواند پذیرای گردهم آیی های دوستانه و صمیمانه تا حدود ۲۰ نفر باشد. که امکان سرو وعده های غذایی مختلف حول آن را برای میزبان فراهم می کند.

ما معتقدیم که زندگی سلسله ای زنجیر وار از لحظات روزمره و عادی است. و در تلاشیم تا به سهم خود این لحظات را به بهترین حد کیفی خود نزدیک نماییم.

مشخصات فنی پروژه ویلایی کرج
 ۱- سبک طراحی ( Cabinet style ) :  مدرن-مینیمال
 ۲- طیف رنگی (Color spectrum ) :  طرح چوب + سفید براق
 ۳- جنس درب کابینت ( Cabinet door material ) :  ام دی اف ۱۶ میل AGT ترک با روکش هایگلاس+ ام دی اف ۱۶ میل  فرامید
 ۴- جنس بدنه داخلی کابینت ( Cabinet inside material ) :  MDF روکش ملامینه سفید
 ۵- جنس صفحه رویه کابینت ( Counter top material ) :  فرمیکا روکش ایتالیایی با ضخامت ۲/۴ سانت
 ۶- جنس میز نهارخوری ( Dinning table material ) :  فرمیکا روکش ایتالیایی با ضخامت ۲/۴ سانت
 ۷- نورپردازی ( Lighting ) :  هالوژن گرد زیر کابینتی
 ۸- یراق آلات ( Fittings ) :  –
 ۹- اکسسوری ( accessories ) :  پریز صفحه فانتونی – سطل زباله هایلو آلمان
 ۱۰- دستگیره ( Handle )  آلومینیوم با رنگ شامپاینی

پروژه های اخیر

با ما به زندگی و فضای اطرافتان روح تازه ببخشید.